• Zlatopramen Světlý
  • Zlatopramen 11
  • Zlatopramen N⋅A
  • Zlatopramen 11 z tanku
  • Zlatopramen Radler
  • Zlatopramen Radler 0,0%

Zlatopramen Světlý

Zlatopramen Světlý je lehké světlé výčepní pivo zlatavé barvy a nahořklé chuti s nižší stupňovitostí. Při jeho výrobě se využívají výhradně kvalitní suroviny, které vytvářejí jeho osvěžující charakter. Spolehlivě zažene žízeň a osvěží. Je k dostání ve skleněné lahvi o objemu 0,5 l, v PET lahvi o objemu 2,0 l a v plechovce o objemu 0,5 l.

Zlatopramen 11

Nejznámější česká jedenáctka je hutnější pivo plné chuti, zářivě zlaté barvy, bohaté pěny, řízu a příjemné hořkosti. Vyvážená chuť jedenáctky je dána pečlivě vybraným chmelem, kvalitním sladem a uměním našich sládků. Zlatopramen 11 je lídrem kategorie jedenáctistupňových piv na českém pivním trhu. Je k dostání ve skleněné lahvi o objedmu 0,5 l a v PET lahvi o objemu 1,5 l. Obsah alkoholu 4,9% VOL.

Zlatopramen N⋅A

O stupeň zábavnější nealkoholické pivo, charakteristické svou lahodnou jemně nahořklou chutí opravdového piva. Je ideální pro momenty, které si chcete prožít naplno, ale zároveň mít i všechny smysly pod kontrolou. Varianty balení: lahev 0,5 l, plechovka 0,5 l. Obsah alkoholu max 0,5% VOL.

Zlatopramen 11 z tanku

Zlatopramen 11 z tanku je vyroben z těch nejkvalitnějších surovin a následně čerpán do moderních tankových cisteren přímo z ležáckých sklepů. Během celé doby transportu je zachována optimální stálá teplota. V provozovnách je pivo přečerpáno do tanků se speciálními vaky, které zabraňují jakémukoliv přístupu kyslíku. Díky tomuto postupu je tankový Zlatopramen 11 nepasterizovaný a uchovává si svoji originální chuť a čerstvost.

Seznam provozoven:

SONÁTA restaurace Seifertova 4 Ústí nad Labem
Restaurace U Petra Seifertova 0 Litvínov
Junior Kosmonautů 571/1 Ústí nad Labem
Restaurant club Pecka Písečná 5306 Chomutov
Pivnice Sport U Stadionu 1563 Most
Česká pivnice Česká 14 Most
Restaurace U Nás Valdštejnská 2117 Litvínov

Zlatopramen Radler

Zlatopramen Radler vzniká podle originální české receptury kombinací piva Zlatopramen s přírodní šťávou z ovoce v poměru 50 % výčepního piva a 50 % limonády s obsahem vody, fruktózy a ovocného koncentrátu. Radler si můžete vychutnat v příchuti pomeranč a zázvor, grapefruit nebo citron. Obsah alkoholu 1,9% VOL. Pro všechny, kdo si chtějí užít chuť hořkého grepu a osvěžení bez omezení je určen Radler N⋅A Grep, s benefitem nealkoholického piva. Obsah alkoholu max 0,5% VOL.

Radlery Zlatopramen neobsahují žádné konzervanty ani umělá sladidla, ale pouze přírodní cukr – fruktózu. Na rozdíl od glukózy a sacharózy (používaných ve slazených limonádách), tlumí pocit hladu a únavy a nevyvolává podrážděnost. Ochucená piva jen s malým množstvím alkoholu jsou vhodným způsobem pro doplnění tekutin, takže se nedostaví tlumivý, ale právě povzbuzující účinek. Dostupné v plechovkách 0,4l nebo v balení 4 x 0,4l plechovky.

Zlatopramen Radler 0,0%

Citrón, bezový květ a máta

vzniká spojením nealkoholického piva a přírodní citronové šťávy. Náznak pivní hořkosti a vůni chmele doplňuje chuť svěžího citrónu a chladivý dotek máty. Osvěžující konzumaci dokresluje vůně bezového květu.

Černý rybíz a levandule

na první pohled upoutá zajímavou fialovou barvou a osvěžující chutí rybízové šťávy. Její sladkost doplňuje hořkost nealkoholického piva a jemné aroma levandule

Grep a rozmarýn

Zlatopramen Radler 0,0% Grep a rozmarýn přináší kombinací chuti osvěžujícího Grepu doplněnou o příjemně aromatický rozmarýnový olej. Ideální osvěžení pro ty, kteří upřednostňují svěží nápoj s o něco vyšší hořkostí.

Citrón

Spojením nealkoholického piva s osvěžující limonádou vznikl jedinečný Radler 0,0% úplně bez alkoholu. Náznak pivní hořkosti a svěžího citrónu vytváří dokonalé osvěžení. V praktickém uzavíratelném obalu, si ho můžete dopřát nejen při sportu ale i za volantem auta.

Tmavý citron

Zlatopramen Radler 0,0% Tmavý citrón je uvařený ze čtyř ječmenných sladů - světlého plzeňského, světlého karamelového, bavorského a barevného sladu. Díky tomu si zachovává sytou tmavou barvu typickou pro tmavá piva. Přírodní šťáva z citrusových plodů přináší nový rozměr v podobě skvělého osvěžení. Bude chutnat nejen pivním nadšencům, kteří hledají netradiční osvěžení bez alkoholu ale i ženám, které by raději šáhly po plnější chuti s citronovou chutí.

Všechny Radlery 0,0% jsou vyrobené ze 100% přírodních ingrediencí, bez konzervantů a umělých barviv.


Obsah webové prezentace www.zlatopramen.cz je určen pro osoby starší 18 let.
Zadejte prosím den, měsíc a rok svého narození.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12